МАЙДАН - UA

Валерій Бебик: "ЄВРЕЇ І РОСІЯНИ ПОВИННІ ПОКАЯТИСЯ ЗА ГОЛОДОМОР!"
 

      Папа римський Франциск (Хорхе Маріо Бергольйо) у своїй книзі «Про небеса і про землю» написав: "Люди, які зазнали різанини і гоніння під час трьох найбільших геноцидів минулого століття вірмени, євреї та українці – боролися за свою свободу".

      Зокрема, у розділі «Про релігії» Папа Франциск зазначив, що в ХХст. великі держави зрівняли з землею міста і села, бо уявили себе богом. «Турки вчинили це відносно вірмен, німці - щодо євреїв, сталінські комуністи - щодо українців. Для вбивства людей вони використовували обговорення про божественні атрибути», - відзначив майбутній Папа.

      Чому ж тоді євреї, які організували Голодомор українцям під час свого панування за часів масонсько-більшовицього режиму СРСР, самі зазнавши Голокост, вперто не визнають Голодомор?.. - Тому що вони його організували?..

      Таке ж саме питання до росіян, зокрема, до президента Росії Владіміра Путіна та до патріарха Російської православної церкви Кірілла (Гундяєва), чому вони визнають Голокост і не визнають Голодомор?.. - Тому що вони, Путін і Гундяєв, замасковані іудеї?..

       Українців, в принципі обходить, що євреї керують нині в США, ЄС та Росії...

      Але для нас принципово важливо, щоб євреї і росіяни покаялися і зняли із себе гріх за Голодомор українців. Якщо цього не станеться, нинішнє єврейсько-російське керівництво Української (!) держави, яке намагається будувати Україну без українців, буде мати серйозні проблеми. І тут не поможуть ні кримінальні "силовики", ні крадені мільярди, ні продажні мас-медіа!..

      СЛАВА УКРАЇНІ! 

 Создан 11 авг 2013