МАЙДАН - UA

АРАБСЬКІ "РЕВОЛЮЦІЇ" - СПЕЦОПЕРАЦІЇ, СПРЯМОВАНІ НА ЗБЕРЕЖЕННЯ ІЗРАЇЛЯ, ЯКИЙ НЕ МАЄ ІСТОРИЧНИХ ШАНСІВ

Коментар проф. Валерія Бебика - голови Всеукраїнської асоціації політичних наук (ВАПН)
Британське агентство Reuters з посиланням на Міністерство охорони здоров'я Єгипту повідомляє, що в Єгипті на розгоні демонстрацій 13.08.2013 р. загинула 421 особа і ще 2 930 осіб отримали поранення.

Як повідомлялося, в зіткненнях з правоохоронцями брали участь прихильники руху "Брати-мусульмани", що підтримують відстороненого від влади в результаті військового перевороту президента Єгипту Мухаммеда Мурсі, котрий, за твердженням обізнаних людей, знаходиться нині в таємній тюрмі ЦРУ.

 

Нагадаємо, що попередній єгипетський президент Хосні Мубарак був скинутий і заарештований за те, що дав команду на розгон "демократів", в наслідок чого загинуло кілька десятків людей.

 

Нині рахунок вже іде на сотні вбитих мирних людей, і це - нічого, "демократія"...

 

Аналіз подій останніх років в Тунісі, Лівії, Йемені та Єгипті свідчить, що всі ці так звані "революції", які робляться руками найнятих Заходом бандитів і американських та ЄСівських спецназівців, мають за мету створення "поясу безпеки" Ізраїля, який знаходиться в арабському оточенні.

 

Навіть американські євреї (Зб.Бжезинський) визнають, що Ізраїль немає історичних шансів вижити у ворожому йому ісламському очточенні. Що треба зробити? - Правильно, організувати "революції" в сусідніх країнах.

 

І нічого, що лівійського лідера Муаммара Каддафі вбивають без суду, перед смертю згвалтувавши черенком від лопати. Дрібничка, що в Сирії вже загинуло під час бандитського вторгнення до цієї країни вже понад 100 тисяч людей! Найжахливіше, що деякі країни не дозволяють геям і лесбіянкам брати дітей у їхні збочені сім'ї! Оце, дійсно, мірило глобальної сіоністської "демократії"!

 

Наостанку нагадаємо, що Лівія напередодні вторгнення ЄСівських та американських військ до цієї маленької, але свободолюбивої країни, мала в банках Європи 300 (триста!) млрд. долл.

 

Бандитам, яким американські та європейські про-сіоністські уряди передали владу в Лівії, кинули "кістку" у вигляді 300 млн. долл.  Решта - залишилася "до кращих часів" в банках банкрутуючого ЄС. Тепер вам зрозуміло, звідки гроші на підйом економіки Греції, підтримання курсу євро та фінансування бандитів в Сирії та Єгипті?..

 Создан 15 авг 2013