МАЙДАН - UA

МАЙДАН-2013: ПРОВОКАТОРИ, КАТИ І ЖЕРТВИ
 

 

 

 ХРОНІКА І ФАКТИ ПРОВОКАЦІЙ

 

 

 Неділя, 1 грудня 2013 р. Професійний провокатор Дмитро Корчинський (фото 1), оплачуваний кумом В.Путіна - В.Медведчуком, якимсь дивом провозить, разом із своїми злочинними спільниками, скрізь усі міліцейські кордони, трактор аж до президентської адміністрації.

 

 Цим трактором вони імітують атаку міліції, яка охороняє будинок Адміністрації Президента України. Міліція імітує захист, кидаючи шумові гранати і, чомусь, навіть не робить спроб відібрати цей трактор, який таранить огорожу. Бандити Корчинського кидають справжнє каміння та пляшки в міліцію і ... раптом зникають.

 

Тоді розлючений "Беркут", напевно знаючи, що провокатори вже зникли, починає атакувати мирних демонстрантів, у тому числі дітей і жінок і, особливо, журналістів (щоб не документували).

В результаті дій хоробрих "беркутівців" з'являються десятки покалічених людей, які не брали активної участі в цих подіях, більше того, стримували провокації Корчинського та його штурмовиків.

 

 На фото 3 ми бачимо звяряче побиту жінку. Ось що написала у "Фейсбуці" її донька, Лариса Рабченюк:  "Вот так сейчас выглядит моя мама. 54-летняя 'провокатор', которая на ул. Институтской получила дубинкой просто в лицо. ЗЧМТ, сотрясение головного мозга, перелом носа со смещением осколков, гематома, ушиб мягких тканей лица". 

 

 Фото 2 - Євген Антонов, в.о. командира 3 роти київського полку "Беркута", під командою якого звіряче, по-фашистські били і калічили студентів на Майдані. 

 

 А Миколі Азарову - хоч би що. Диригує собі своїм фашистським урядом регіоналів-комуністів і продажних екс-бютівців (фото 4). Схоже, що поняття совісті і моралі таким людям, як Азаров, Захарченко, Табачник - невідомі. Вони ніколи самі не підуть. Хіба що їх винесуть вперед ногами...

 

 

 Создан 04 дек 2013