МАЙДАН - UA

Валерій Бебик. ТРИ МАЙДАНИ: МАЙДАН-СІЧ, МАЙДАН-МІТИНГ І МАЙДАН-ХРАМ

Валерій Бебик, доктор політичних наук, професор, голова Всеукраїнської асоціації політичних наук 

Валерій Бебик,

доктор політичних наук,

професор, голова Всеукраїнської

асоціації політичних наук

 

ТРИ МАЙДАНИ: МАЙДАН-СІЧ,

МАЙДАН-МІТИНГ І МАЙДАН-ХРАМ

 

         Дивлячись на те, як іноземці приїздять на Український Майдан, наче на паломництво до Мекки, починаєш розуміти вселенський характер модерної Української Еволюції.

         Це в «цивілізованих» Лондоні, Парижі чи Афінах демонстранти бють шибки у крамницях, перевертають автомобілі і крадуть з них ноутбуки. Українські громадяни – самі ловлять за нечисті руки провокаторів від влади та бандократії, які за своєю постійною звичкою намагаються когось побити, щось поцупити чи загарбати чужий бізнес.  

Я маю на увазі не парламентських о-позиціонерів, які фактично грають на підтанцьовках у бандо-регіоналів і олігархо-комуністів, провокаційно закликаючи до імпічменту президента.

Ви думаєте, вони не знають, що в Україні немає закону про імпічмент (відкликання) президента? – Облиште, все вони прекрасно знають, перетворюючи енергію народних мас в вертепне шоу, яке мало має спільного зі справжньою демократією.

Закликаючи «Геть - усіх!», насправді, о-позиціонери згуртовують владу, даючи їй вагомі козирі на кшталт: «Ви пасматрітє, ані планіруют констітуционний пєрєворот!..»

А, руйнуючи ідола Леніна на Бесарабці, партія з російською назвою «Свобода» фактично згуртовує електорат КПУ, який почав було обурюватися: «Чому це депутати від КПУ у Верховній зРаді України їздять (як і бандо-олігархи) на «Бентлі» ручної лондонської зборки?..»

Погодьтесь, шановне товариство, якби ці о-позиціонери реально хотіли б покарати винних у побитті студентів, вони б просто вимагали зняття міністра внутрішніх справ та відставки уряду. Власне кажучи, цього і вимагав Другий Майдан, коли побачив фашистські звірства СС «Беркут» та штурмових загонів Партії регіонів - «тітушків».

Проте, «заганяючи» в один пакет ще й вимогу відставки В.Януковича, наші о-позиціонери, фактично «валять» відставку антиукраїнського уряду та унеможливлюють покарання бандитів в погонах, які вчинили кримінальний (не політичний!) злочин, побивши мирних людей.

Така ось політична абетка на рівні бакалавра політології, яку ніяк не можуть засвоїти парламентські о-позиціонери. – Беруть приклад з «таваріщя» хАзарова, який з тією ж наполегливість «вчить» українську мову?..

Не можу також не вказати на одну маніпуляційну стратегію, пов’язану з «Євромайданом», яку свідомо реалізують зарубіжні та вітчизняні мас-медіа, котрі, як добре відомо, належать олігархам не українського етнічного походження.

Перший Майдан, який насправді, був Європейським і зібрав кілька десятків тисяч людей перед Вільнюським самітом, закінчився 30.11.2013 р.

Другий Майдан, який є істинним Українським Майданом, повстав 01.12.2013 р. після фашистського побиття людей, які вдруге після москво-татарської навали 1240 р. були змушені ховатися від окупантів в українському храмі.

Третій Майдан, який власне і «не тягне» на Майдан, є по суті майданчиком нашої імпотентної о-позиції для наступної президентської кампанії, яка кричить: «Геть!» і не може ніяк народити інтегральне: «За кого кричати «Так»?».

Це, так би мовити, типологія поняття «Майдан» в часі та суті.

Існує й типологія поняття «Майдан» у формі реалізації народної демократії: Майдан-січ, Майдан-мітинг і Майдан-храм.

Майдан-січ існує у формі табору спротиву (кілька тисяч людей, які постійно знаходяться в цій сучасній формі Козацької Січі, мають свою самоорганізацію і самоуправління).

Майдан-мітинг збирається щовечора (десятки тисяч людей) і щонеділі (кілька сотен тисяч людей) з вимогами відставки антиукраїнського уряду та покарання винних у звірячому побитті студентів.

Майдан-храм є унікальним в історії людства ціннісним феноменом, який є початком народження Нової Української Ери.

Вона виникла вночі 1 грудня 2013 р. мирним шляхом і дає приклад іншим народам, які потерпають від глобального іудео-християнського спекулятивного капіталізму.

Саме Український Майдан з його тисячолітніми українськими цінностями та жертовною духовністю, куди починають їхати люди з усього світу, і є уособленням Українського Храму, який започаткував Нову Українську Еру.

В цьому і є його історична місія і перемога. Слава Україні!!!

 Обновлен 06 янв 2014. Создан 05 янв 2014