МАЙДАН - UA

ФОТОЖУРНАЛІСТ "УКРІНФОРМУ" Д.СМОЛІЄНКО ПРО "БИДЛО-ФАШИЗМ" ВІД ВЛАДИ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ І КПУ

Відповідно до Нюрнберзького трибуналу злочини фашизму проти людства не мають терміну непокарання!Фотожурналіст «Укрінформу» Дмитро Смолієнко:

«Разом з міліцією мене било якесь бидло. Це фашизм»

 

Фотожурналіста «Укрінформу» Дмитра Смолієнка побили під час масової акції в Запоріжжі. Йому розбили голову і розтрощили апаратуру вартістю 8 тисяч доларів. Про це він повідомив у Facebook. За його словами його били беркутівець разом з «тітушком».

«Я приїхав на маршрутці до Запорізької ОДА , як тільки дізнався, що розганяють майдан. Почав фотографувати. Я робив це відкрито, не переховувався.

Але мене тут же збив з ніг тітушка, почав бити битою. До нього приєднався беркутівець. Я намагався як міг прикрити голову і апаратуру. Голову мені таки розбили. Відбиті руки. Я кричав, що я журналіст, але це викликало зворотну реакцію - на моїх очах беркутівець і тітушка розтоптали апаратуру вартістю 8 тисяч доларів.

Після цього всього в крові - лоб дуже розсічений, завантажили в автозак, відвезли до райвідділу. Перед райвідділом стояли хвилин 20. Міліціонери самі не знали, що робити - випускати нас чи оформляти. Далі в автозак зайшла людина, запитав, чи є тут Смолієнко.

Мене завели в кабінет, туди прийшов сам губернатор Олександр Пеклушенко і почав розповідати про те, що я повинен знати, куди варто лізти, а куди - не варто...

Ще вчора події в Києві носили віддалений характер, то після того, що трапилося сьогодні, передова тут - в Запоріжжі. Це фашизм. Найбільше вбиває те, що разом з міліцією мене били якесь бидло», - написав Дмитро Смолієнко.

Нагадаємо, у Запоріжжі 26 січня під час зачистки мітингу у журналістів стріляли. Одному з них зламали палець.

За даними «Телекритики», під час зйомок масових протестів та сутичок з мітингувальників з правоохоронцями на Європейській площі і вулиці Грушевського у Києві 19 і 20 січня травм і і переслідувань зазнали понад 40 представників ЗМІ.

http://www.telekritika.ua/kontent/2014-01-27/89803Создан 27 янв 2014