МАЙДАН - UA

Людмила Авескулова: В.Кличко талановитий боксер і молодий політик. Це нова генерація людей

Але, мер міста - посада не політична, а "комунальна"... 

«В.Кличко талановитий боксер і молодий політик. Це нова генерація людей» - Президент ВГО «Ліга Культури» Людмила Авескулова

 

Віталій Кличко – новий мер Києва. Наскільки він зможе проявити себе як управлінець? Чи справдяться побоювання його опонентів, що спортсмен не може бути гарним господарником, про це розповіла Президент ВГО «Ліга Культури» Людмила Авескулова

 

В. Клично талановитий боксер і молодий, амбіційний політик. Це нова, європо-орієнтована генерація людей. Але з точки зору ефективності його роботи як міського голови Києва ми мусимо зазначити, що ця ефективність буде залежати від того, який в нього складеться авторитет у київських городян.

 

Особливе значення буде мати його команда. Наскільки професійною вона буде?.. Чи візьме він до своєї команди фахівців, які розуміються на проблемах міста?.. Чи призначить на ключові посади в КМДА за іншими (партійними чи кумівськими) критеріями?..

 

В цьому зв’язку варто нагадати, що посада міського голови не є політичною посадою. Головне тут – організація роботи комунальних та соціальних служб столиці. Тут практично немає політики і дуже багато реальної менеджерської роботи з елементами стратегічного мислення.

 

Його мотивація зробити Київ європейською столицею захоплює. Я би побажала йому, щоб його партія була не просто «Удар», а «Переможний Удар». А те, що він недостатньо красиво говорить українською, ще нічого не означає. Головне, щоб він зміг організувати процес наведення порядку в Києві.

 

І найперше його завдання – наведення порядку в центрі міста, на Майдані. Чи зможе він домовитися з Майданом? В який спосіб він це зробить? Ось тут якраз будуть в нагоді навички політика. А далі піде – буденна робота менеджера столиці України.

 Создан 03 июн 2014